MEIE LUGU

RADO loojad on Rado ja Triinu, kaks natuke hullumeelset inimest, kes otsustasid avada oma restorani, samal ajal kui teised sulgesid.

Kunagi juhtisid nad koos restorani Ribe, kuid nüüd on nad samas kohas loonud restorani Rado.
Kuna nad ei tahtnud Vene 7-st lahkuda, oli ainus lahendus uue restorani koos avamine. Isegi kui nad teineteise vastu kurjad olid vaid mõni päev enne avamist, pole kedagi teist, kellega koos nad seda oleksid teinud. Nad võivad olla üksteise suhtes 100% ausad ja nii saavad nad olla kindlad, et pakuvad külalistele parimat võimalikku kvaliteeti.
Alates sellest hetkest kui Triinu töötas ühes baaris Uus-Meremaal, unistas ta oma restorani loomisest. Rado poleks õige peakokk, kui tal poleks sama unistust. Kui võimalus uksele koputas, teadsid nad, et see ei koputa kaks korda.
Rado tuli Eestisse hea ilma pärast (loe: naised) – nüüd leidis ta ühe äikesetormi kellega koos avada restoran, sest traktoritega sõitmine pole Triinu ainus oskus – ta on ka väga nutikas ärinaine ja silmapaistev perenaine linna kõige laiema naeratusega. Koos Rado kulinaarsete oskuste ja šarmiga teevad need retsepti suurepärase restorani jaoks.

Kõik, mida te nende restoranis näete, on teinud nad ise koos nende sõprade ja perekondade abiga. Mõlemad omanikud ja nende sõbrad võivad nõustuda, et lihvimine oli kõige hullem töö. Kuid nad andsid vanadele restoraniruumidele täiesti uue näo – Rado näo.
Radost võiks nüüd saada professionaalne maaler. Triinu vajab pärast töid maniküüri. Kuid tänu kogu sellele raskele tööle – on Rado sooja ja kutsuva õhkkonnaga koht, kus olla.
Nad soovivad teid tervitada nende restoranis, nagu nad võtaksid teid vastu hubases atmosfääris väga hoolikalt ja tähelepanelikult oma kodudes.